Türkçe

Telefon
+90 312 446 6739

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Güvenle gülümseyerek kendini harika hissettirirsin. Güzel bir gülümseme de önemli bir sosyal ve profesyonel bir oluşumdur. Ancak dişlerini sokakta ya da fotoğraflarda sergilemekten kaçınan birçok insan var, çünkü gördüklerini beğenmiyorlar. Bu sizi anlatıyorsa, neden hep bir gülümseme makyajıyla istediğin gülümseme sürecini başlatmıyorsun?

Bir gülümseme makyajı, ortaya çıktıkça diş problemlerine cevap vermenin ötesine geçer. Kendi yüz özelliklerine ve estetik tercihlerinize eşsiz bir şekilde uyarlanmış kapsamlı bir gülümseme gençleştirme planı. Sonuçlar oldukça dramatik olabilir - hem sizin bakışınız hem de nasıl hissedeceğiniz açısından. Bunların başında gelen adımlar şunlardır:

Bir göz at. Makyaj süreci size rüyalarınızın gülüşünü vermekle alakalıdır. Gülüşünüze iyi bir göz atın ve neyi sevdiğinizi ve beğenmediğinizi not edin. Kendinize şu soruları sorabilirsiniz:

  • Dişlerin beyaz olmalı mı?
  • Dişler yontulmuş, kırılmış veya yıpranmış mı?
  • Gülümseyinin sakızımsı bir görünümü var mı?
  • Dişleriniz çok mu büyük ya da küçük görünüyor mu?
  • Dişlerin hizalamasını ve boşluğunu beğendin mi
  • Eğilmiş veya boşluklar konusunda kendinden emin misiniz?

Unutmayın, güzellik, gözlemcinin gözünde ... ve o sensin! Bazı insanlar gülümsemelerinin "mükemmel" görünmesini isterler - ve onlara göre, tamamen düz, düzgün beyaz dişler anlamına gelir. Diğerleri biraz daha doğal bir görünüm isterler ve hafif boşluklar veya gölge varyasyonları hoş değiller. Yapmanız gereken çok sayıda işlem var, ancak endişelenmeyin - diş hekiminiz hepsini çözmeye yardımcı olmak için burada!

Gülüş Tasarımı