Türkçe

Telefon
+90 312 446 6739

Porselen Kaplamalar

Porselen Kaplamalar

Kırıklar, çatlaklar ve renk değişikliği tüm gülümsemenizin güzelliğini etkileyebilir. Porselen kaplamalar, çeşitli kozmetik kusurları gizlemek için dişlerin önüne yerleştirilen ince seramik kabuklardır.Dr. Dt. KARABULUT,  Ankara ofisinde porselen kaplamalar yerleştirme konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Kaplamalarınız doğal dişlerimizle neredeyse ayırt edilemeyecek güvenilir laboratuvarımız tarafından özel olarak hazırlanacaktır.

ADAYLIĞINIZI DEĞERLENDİRME

İlk danışmanız sırasında Dr. Dt. KARABULUT, porselen kaplama tedavisinin hedeflerinize en iyi şekilde ulaşıp ulaşamayacağını belirlemek için gülüşünüzü inceleyecektir. Kırıkları, çatlakları, boşlukları, iç lekeleri ve dişlerinizde renk değişikliğini gizlemek isterseniz, muhtemelen iyi bir adaysınız. Bununla birlikte, yeterli diş minesine sahip değilseniz, dişleri ciddi derecede yanlış hizalarsanız, diş eti iltihabından muzdaripseniz, ileri diş eti hastalığına veya diğer ağız sağlığı sorunlarına sahipseniz kaplamalar uygun olmayabilir. Dişlerinizin minesi ileri derecede aşındıysa, bir diş kronu, tüm dişin kaplanmasıyla daha iyi bir çözüm olabilir.

TEDAVİYE FAYDALARI

Porselen kaplamalar bir dizi avantaj sağlayabilir:

  • Küçük kırıklar veya çatlaklar gibi estetik kusurları örter
  • Daha önce yanlış hizalanmış bir gülüşe simetri sağlar
  • Küçük, aşınmış veya olağandışı şekillendirilmiş dişlerin görünümünü iyileştirir
  • Gülüşünüzde küçük boşlukları kapatır
  • Diş beyazlatıcı tedavilere cevap vermeyen belirgin lekeleri ve içsel renk değişimlerini gizler
  • Dental emaye görünümünü ve görünümünü yansıtacak gelişmiş malzemelerden imal edilmiştir
  • Çoğu hasta en iyi sonuçları elde etmek için bir gülümseme makyajına kaplamalar içerir. Kaplamalarınızı iki kez fırçalamanız ve ömrünü maksimuma çıkarmak için günde bir kez diş ipi kullanmanız önemlidir.
  • Yeni gülüşünüzün sağlığını korumak için Dr. Dt. KARABULUT'a düzenli muayene olmalı ve profesyonel diş temizliği planlamalısınız.

Kullanılan Cİhazlar

Porselen Kaplamalar