Türkçe

Telefon
+90 312 446 6739

Lazer

Lazer tedavisi, son teknoloji ürünü diş hekimliği ve modern hasta bakımının bir arada olması demektir. Sağladığı avantajların sayısı nedeniyle dental lazer, modern bir muayenehanenin standart özelliği olmalıdır.

Çok sayıda ağrısız alternatiflerle tedavi yelpazenizi genişletin ve stres yaşamadan daha iyi sonuçlar alın. Sezgisel çalışan lazerler SIROLaser Advance ve SIROLaser Xtend sayesinde hızlı ve başarılı kullanım sağlanır.

Şu anda lazerler için diş hekimleri ne için kullanıyor? Bu cihazların oral hastalıkların tespiti ve tedavisinde yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Dişeti hastalıklarının tedavisinde, kanseri tespit etmede ve erken aşamalarında diş çürümesinin saptanmasında kullanılabilir. Dokuyu tam olarak çıkarabilir, ağrıyan yaralar gibi ağrılı ülseri kapatabilir ve hatta küçük boşlukları tedavi edebilirler. Gelecekte, diş lazer teknolojisi şüphesiz daha fazla uygulama bulacak.

Lazerler Nasıl Çalışır?

Lazerler, elektronların kuantum davranışlarından, atomların içindeki küçük parçacıklardan yararlanırlar. Atom enerjisini darbeler ile uyararak ve sonra bir optik amplifikasyon metodu kullanarak atomların tutarlı bir ışık demeti üretmesine neden olurlar. 

Lazer